Alltech “Çiftlikte bir gün” Konulu Resim Yarışması (Son Katılım:19 Aralık 2018)

Alltech “Çiftlikte bir gün” Konulu Resim Yarışması (Son Katılım:19 Aralık 2018)

II.Alltech Resim Yarışması Poster_A2
II.Alltech Resim Yarışması 

Yarışmaya kimler katılabilir?

Temel eğitim seviyesinde (ilkokul-ortaokul) öğrenim gören 7-11 yaş arasındaki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı öğrenciler yarışmaya katılabilirler.

Yarışma tarihleri nedir?

Yarışma için başvurular 31 Ekim 2018 Çarşamba tarihinden itibaren yapılabilir. Resim çalışmasının son teslim tarihi 19 Aralık 2018 Çarşamba günüdür.

Yarışmanın konusu :

”Çiftlikte bir gün” Yarışma konu alt başlığı : Dünyayı besleyen kahraman çiftçiler

Yarışma Kuralları ve Kriterleri

• Yarışmaya başvuru ücretsizdir.
• Resim çalışması 35 cm x 50 cm ebatlarında resim kağıdına yapılmalıdır.
• Resim çalışmasında sadece pastel boya kullanılabilir.
• Yarışmacılar resim kağıdının dokusu, rengi, gramajı gibi özelliklerini belirlemede serbesttir.
• Her yarışmacı, yarışmaya yanlızca bir adet resim çalışmasıyla katılabilir.
• Resmin arka yüzünün sağ alt köşesine tükenmez kalem ile öğrencinin adı-soyadı, yaşı, okulunun adı, sınıfı, ili yazılmalıdır.
• Arka yüze yazılacak yarışmacı bilgileri dışında, resmin herhangi bir yerinde, bir yerden alınmış ve resme yapıştırılmış resim veya yazı bulunmamalıdır.
• Resimlerin daha önce herhangi bir yarışmaya katılmamış, herhangi bir yarışmada ödül almamış ve herhangi bir yayın organında yer almamış olması gereklidir.
• Resim çalışması yarışmacının tamamen kendisi tarafından yapılmalı ve alıntı olmamalıdır.
• Resim çalışması ile birlikte yarışma başvuru ve bilgi formu birlikte gönderilmelidir. Bu form tam ve eksiksiz olarak doldurulmalı, öğrencinin velisi/vasisi tarafından imzalanmalıdır.
• Resimlere zarar gelmemesi şartıyla, çalışmaların gönderimi iki mukavva karton arasında, zarf ya da dosya içinde ya da uygun görülen korumalı herhangi bir yöntemle yapılabilir.
• Alltech şirketinin ortakları, çalışanları, jüri üyeleri ve bu kişilerin birinci dereceden yakınları bu yarışmaya katılamaz.
• Yukarıdaki şartları taşımayan resimler değerlendirmeye alınmaz.

Dağıtılacak Ödüller

10 Ocak 2019 Perşembe günü saat: 15:00 itibariyle; www.alltech.com.tr adresindeki kurumsal internet sitesinde ve sosyal medya kanalı Facebook’taki Alltech Türkiye (@alltechturkiye) kurumsal sayfasında duyurulacaktır.

Jüri değerlendirmesi sonucunda en başarılı bulunan 10 aday ayrım gözetilmeksizin “yarışmanın kazananı” olarak belirlenecektir. Yarışmanın 5 kazananı ilkokulda okuyan, 5 kazananı ortaokulda okuyan öğrenciler arasından seçilecektir. Yarışmayı kazanan 10 yarışmacının her birine 1.500 Türk Lirası nakit para ödülü verilecektir.

Tüm katılımcılara başarı belgesi verilecektir.

Başarı belgeleri, kazanan yarışmacılara ödül töreni sırasında takdim edilecektir. Diğer yarışmacıların başarı belgeleri, başvuru ve bilgi formunda bildirilen posta adreslerine gönderilecektir.

Ödüller, kazanan resimlerin sahiplerine 9 Şubat 2019 Cumartesi günü, İzmir Gaziemir Fuar alanında düzenlenen 14. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda 15:00 – 16:00 saatleri arasında Alltech standında düzenlenecek törenle verilecektir.

Ayrıca, kazanan 10 resim çalışması Alltech standında hazırlanacak özel bir bölümde fuar süresince sergilenecektir.

Yarışmayı kazanan ve ödül törenine geçerli mazereti sebebiyle katılımda bulunamayacak yarışmacının/ velisinin/vasisinin 25 Ocak Cuma günü mesai saati sonuna kadar mazeretini Turkey@alltech.com adresine yazılı olarak bildirmesi gereklidir.

Yarışmayı İzmir dışından kazanan ve ödül törenine davet edilen öğrencinin ve kendisine eşlik edecek 1 velisinin/vasisinin şehirlerarası ulaşım giderleri (uçak, otobüs, tren) ile 1 gecelik konaklama bedeli Alltech şirketince karşılanacaktır.

Yarışmayı İzmir dışından kazanan ve ödül törenine geçerli mazereti sebebiyle katılımda bulunamayacak olan yarışmacının para ödülü 28 Şubat 2019 tarihine kadar yarışmacının velisinin/vasisinin bildireceği banka hesabına yatırılacaktır.

Yarışmayı İzmir’den katılarak kazanan ve geçerli mazereti sebebiyle ödül törenine katılımda bulunamayan öğrencinin ödülü, 18-28 Şubat 2019 tarihleri arasında Alltech’in Adalet Mahallesi, Anadolu Caddesi, Myplaza No:41/1 Kat:5 35530 Bayraklı, İzmir adresindeki ofisinde, velisine/vasisine elden takdim edilecektir.

Yarışmaya katılan resimler iade edilmeyecektir. Yarışmaya katılan tüm öğrenciler, resimleri ile ilgili tüm hakları, başvuru yapıldıktan itibaren, Alltech Biotecnology Tarım Hayvancılık Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne devretmeyi kabul ederler.

Yarışma ile ilgili konularda irtibat bilgisi

Telefon No : 0 232 4786280
E-posta adresi : Turkey@alltech.com

II.Alltech Resim Yarışması Başvuru ve Bilgi Formu_A5 indir.

II.Alltech Resim Yarışması Şartnamesi_A4 indir.

II.Alltech Resim Yarışması Tanıtım Broşürü_A5 indir.

II.Alltech Resim Yarışması Poster_A2 indir.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.